ACS754SCB-200-PSF ALLEGRO MICROSYSTEMS
Hall Effect-Based Linear Current Sensor 200A
฿305.59
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 2
305.59
3 – 4
286.33
5 – 9
281.04
10 – 24
270.44
25 – 49
254.71
50+
243.16
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Case Style | CB |
| Sensitivity | 10mV/A |
| Polarization | Bidirectional |
| Mounting Type | Through Hole |
| Response Time | 11us |
| Current Rating | ±200A |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Frequency Range | DC ~ 35kHz |
| Sensor/Transducer Type | Open Loop Current Transducers |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: MEMS and Sensors > Current sensors
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: CB-PSF
- Manufacturer: ALLEGRO MICROSYSTEMS
- Mfr_Std_pack: 510 Pc.
- Package/Case: CB-PSF
- Qty/Packaging: 34 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 3.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: ACS754SCB-200-PSF