TMCS1107A4BQDRQ1 TEXAS INSTRUMENTS
Galvanically Isolated Hall-Effect Current Sensor,
฿134.24
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
645 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
134.24
5 – 9
120.11
10 – 24
115.16
25 – 49
110.92
50 – 99
105.28
100+
101.04
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Accuracy | ±1% |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Sensitivity | 400mV/A |
| Polarization | Bidirectional |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Response Time | 6.5us |
| Current Rating | ±5.75A |
| Voltage-Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Frequency Range | DC ~ 80kHz |
| Sensor/Transducer Type | Open Loop Current Transducers |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: MEMS and Sensors > Current sensors
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOIC-8
- Manufacturer: TEXAS INSTRUMENTS
- Package/Case: SOIC-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TMCS1107A4BQDRQ1