INN2904K-TL POWER INTEGRATIONS
Off-Line CV/CC Flyback Switcher IC with Integrated
฿153.40
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
76 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
153.40
10 – 49
143.56
50 – 99
129.48
100 – 249
123.30
250 – 499
118.47
500+
115.83
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | InnoSwitch-EP |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 29W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 60% |
| Drain Peak Current | 2.55A |
| Switching Frequency | 93kHz ~ 107kHz |
| Voltage - Breakdown | 900V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: eSOP-R16B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: eSOP-R16B
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: INN2904K-TL