LNK305GN POWER INTEGRATIONS
Lowest Component Count, Energy-Efficient Off-Line
฿86.54
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
10 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
86.54
5 – 9
75.30
10 – 24
71.83
25 – 49
69.24
50 – 99
66.64
100+
63.61
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-TN |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 72% |
| Drain Peak Current | 800mA |
| Switching Frequency | 62kHz ~ 70kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: SMD-8B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: SMD-8B
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK305GN