LNK306GN-TL POWER INTEGRATIONS
Off-Line Switcher, EcoSmart, 66kHz
฿83.68
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,541 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
83.68
5 – 9
72.80
10 – 49
69.45
50 – 99
64.43
100+
62.33
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-TN |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 72% |
| Drain Peak Current | 1.4A |
| Switching Frequency | 62kHz ~ 70kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SMD-8B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: SMD-8B
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK306GN-TL