LNK3204D-TL-T POWER INTEGRATIONS
Off-Line Switcher with Integrated System Level
฿113.61
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
113.61
5 – 9
101.65
10 – 24
97.47
25+
99.11
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-TN2 |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 73% |
| Drain Peak Current | 1.23A |
| Switching Frequency | 62kHz ~ 70kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SO-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: SO-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK3204D-TL-T