LNK354GN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter,Off-Line Switcher, EcoSmart
฿25.47
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
670 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
25.47
5 – 9
20.37
10 – 24
19.35
25 – 49
17.72
50 – 99
16.91
100+
16.61
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-HF |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 5W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 63% |
| Drain Peak Current | 400mA |
| Switching Frequency | 186kHz ~ 214kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: SMD-8B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: SMD-8B
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK354GN