LNK623DG-TL POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter,Off-line Switcher,EcoSmart
฿63.92
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,715 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
63.92
5 – 9
56.88
10 – 49
54.32
50 – 99
50.17
100+
48.24
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-CV |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 9W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 54% |
| Drain Peak Current | 400mA |
| Switching Frequency | 93kHz ~ 106kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SO-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: SO-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK623DG-TL