LNK626DG-TL POWER INTEGRATIONS
Energy-Efficient,Off-line Switcher with Accurate
฿95.75
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
701 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
95.75
5 – 9
83.31
10 – 24
79.47
25 – 49
76.60
50 – 99
73.74
100 – 249
70.38
250+
66.32
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | LinkSwitch-CV |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 17W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 54% |
| Drain Peak Current | 720mA |
| Switching Frequency | 100kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SO-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: SO-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LNK626DG-TL