TNY254GN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter,Low Power Off-Line Switchers,
฿104.41
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
2,888 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
104.41
5 – 9
100.92
10 – 24
96.28
25 – 49
91.06
50 – 99
87.58
100 – 249
84.11
250+
79.19
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TinySwitch |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 4W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 71% |
| Drain Peak Current | 400mA |
| Switching Frequency | 44kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: SMD-8
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: SMD-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TNY254GN