TNY274PN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-Line Switcher, EcoSmart
฿82.87
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
82.87
5 – 9
72.09
10 – 24
68.78
25 – 49
66.30
50 – 99
63.80
100 – 249
61.74
250 – 499
58.00
500+
55.93
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TinySwitch-III |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Power Output | 11W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 65% |
| Drain Peak Current | 400mA |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: DIP-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: DIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TNY274PN