TNY278PN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-Line Switcher, EcoSmart
฿87.52
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,532 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
87.52
5 – 9
76.16
10 – 49
72.64
50 – 99
67.39
100 – 249
64.32
250+
60.62
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TinySwitch-III |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Power Output | 28W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 65% |
| Drain Peak Current | 1.04A |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: DIP-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: DIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TNY278PN