TNY284DG POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-Line Switcher
฿58.92
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
2,717 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
58.92
5 – 9
53.92
10 – 24
51.27
25 – 49
48.02
50 – 99
46.25
100 – 499
44.48
500 – 999
42.33
1,000+
41.56
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TinySwitch-4 |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 11W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 67% |
| Drain Peak Current | 400mA |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: SO-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: SO-8
- Qty/Packaging: 100 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TNY284DG