TNY287DG-TL POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-Line Switcher with Line
฿59.75
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,899 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
59.75
5 – 9
54.67
10 – 49
51.98
50 – 99
46.90
100 – 249
45.11
250+
42.71
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TinySwitch-4 |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 23.5W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 67% |
| Drain Peak Current | 880mA |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SO-8C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: SO-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TNY287DG-TL