TOP224YN POWER INTEGRATIONS
Three-terminal Off-line PWM Switch
฿187.74
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
223 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
187.74
5 – 9
167.18
10 – 24
174.84
25 – 49
165.00
50 – 99
158.45
100+
150.24
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TOPSwitch-II |
|---|---|
| Case Style | TO-220 |
| Power Output | 75W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 70% |
| Drain Peak Current | 150mA |
| Switching Frequency | 90kHz ~ 110kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220/3
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: TO-220-3
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TOP224YN