TOP244PN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-line Switcher, EcoSmart
฿172.65
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
411 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
172.65
5 – 9
156.62
10 – 24
150.95
25 – 49
142.46
50 – 99
149.25
100+
142.54
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TOPSwitch-GX |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Power Output | 28W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 66.5% |
| Drain Peak Current | 2.16A |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: DIP-8B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: DIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TOP244PN