TOP246YN POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-line Switcher,EcoSmart
฿142.66
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
477 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
142.66
5 – 9
127.64
10 – 24
122.38
25 – 49
117.89
50 – 99
111.88
100+
106.24
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TOPSwitch-GX |
|---|---|
| Case Style | TO-220 |
| Power Output | 125W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 66.5% |
| Drain Peak Current | 4.32A |
| Switching Frequency | 124kHz ~ 140kHz |
| Voltage - Breakdown | 700V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220-7C
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: TO-220-7C
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.60
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TOP246YN