TOP264KG-TL POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Integrated Off-Line Switcher
฿100.83
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
515 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
100.83
5 – 9
97.46
10 – 24
92.97
25 – 49
89.61
50 – 99
84.57
100 – 249
81.22
250+
77.01
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TOPSwitch-JX |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | 49W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 83% |
| Drain Peak Current | 2.08A |
| Switching Frequency | 59.4kHz ~ 72.6kHz,119kHz ~ 145kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: ESOP-12B
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Package/Case: ESOP-12
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TOP264KG-TL