TOP267EG POWER INTEGRATIONS
AC-DC Converter Off-Line Switcher,EcoSmart
฿153.44
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
153.44
5 – 9
146.24
10 – 19
143.60
20 – 47
138.31
48+
129.50
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | TOPSwitch-JX |
|---|---|
| Case Style | SIP |
| Power Output | 137W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 83% |
| Drain Peak Current | 5.44A |
| Switching Frequency | 59.4kHz ~ 72.6kHz,119kHz ~ 145kHz |
| Voltage - Breakdown | 725V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: ESIP-7
- Manufacturer: POWER INTEGRATIONS
- Mfr_Std_pack: 3840 Pc.
- Package/Case: ESIP-7
- Qty/Packaging: 48 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TOP267EG