BM2P074KF-GE2 ROHM
AC/DC Driver PWM Type DC/DC Converter IC,Included
฿49.93
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
49.93
5 – 9
45.68
10 – 24
43.45
25 – 49
40.70
50 – 99
42.05
100 – 249
40.47
250 – 499
38.11
500+
36.12
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | - |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Power Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Duty Cycle Max. | 82% |
| Drain Peak Current | 2.0A |
| Switching Frequency | 20kHz ~ 70kHz |
| Voltage - Breakdown | 800V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-8
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOIC-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BM2P074KF-GE2