BM2P131GK-LBZ ROHM
AC/DC Converter 130kHz (PWM Type DC/DC Converter
฿92.83
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
85 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
92.83
5 – 9
80.75
10 – 24
77.05
25 – 49
74.27
50+
71.48
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | - |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Power Output | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | 82% |
| Drain Peak Current | 9A |
| Switching Frequency | 122kHz ~ 138kHz |
| Voltage - Breakdown | 800V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: DIP7AK
- Manufacturer: ROHM
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: DIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BM2P131GK-LBZ