BM2SCQ123T-LBZ ROHM
Quasi-Resonant AC/DC Converter Built-in 1700 V
฿501.13
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
5 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
4 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 2
501.13
3 – 4
471.66
5 – 9
478.77
10 – 24
454.38
25 – 49
426.93
50 – 99
413.13
100+
403.98
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Series | BM2SCQ12xT-LBZ |
|---|---|
| Case Style | TO-220 |
| Power Output | 1.5W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Duty Cycle Max. | - |
| Drain Peak Current | 4A |
| Switching Frequency | 106kHz ~ 134kHz |
| Voltage - Breakdown | 1700V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > AC-DC Converters
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: TO-220-6M
- Manufacturer: ROHM
- Mfr_Std_pack: 238 Pc.
- Package/Case: TO-220-6M
- Qty/Packaging: 0 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 2.60
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BM2SCQ123T-LBZ