ADP1829ACPZ-R7 ANALOG DEVICES
Dual Interleaved Step-Down DC-to-DC Controller
฿304.79
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
51 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
304.79
5 – 9
280.23
10 – 24
269.80
25 – 49
253.91
50 – 99
242.68
100+
244.30
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Voltage Mode |
|---|---|
| Case Style | QFN |
| Duty cycle | 93% Max |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply | 3V ~ 20V |
| Number of Outputs | 2 |
| Switching Frequency | 300kHz,600kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 2.7V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: LFCSP-32
- Manufacturer: ANALOG DEVICES
- Package/Case: QFN-32
- Qty/Packaging: 1500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.05
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: ADP1829ACPZ-R7