LM3478MM/NOPB NS/TEXAS
Low-Side N-Channel MOSFET Controller
฿100.98
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
230 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
100.98
5 – 9
97.62
10 – 24
93.13
25 – 49
89.76
50 – 99
84.72
100 – 249
81.34
250 – 499
77.15
500+
75.18
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Current Mode |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Duty cycle | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply | 2.97V ~ 40V |
| Number of Outputs | 1 |
| Switching Frequency | 1MHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 2.97V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: MSOP-8
- Manufacturer: NS/TEXAS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: MSOP-8
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.25
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: LM3478MM/NOPB