KA3525A ONSEMI / FAIRCHILD
PWM Controllers,SMPS Controller,5V ±1% Reference
฿74.92
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
74.92
10 – 24
63.69
25 – 49
61.07
50 – 99
58.81
100 – 249
55.83
250+
52.45
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Voltage Mode |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Duty cycle | 49% Max |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply | 7V ~ 20V |
| Number of Outputs | 2 |
| Switching Frequency | 430kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 7V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-16
- Manufacturer: ONSEMI / FAIRCHILD
- Package/Case: PDIP-16
- Qty/Packaging: 25 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 1.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: KA3525A