SG3525ANG ONSEMI
PWM Controllers,Pulse Width Modulator Control
฿81.71
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
178 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
81.71
10 – 24
67.80
25 – 49
65.36
50 – 99
62.90
100+
60.87
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Voltage Mode |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Duty cycle | 49% Max |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply | 8V ~ 35V |
| Number of Outputs | 2 |
| Switching Frequency | 400kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 7V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-16
- Manufacturer: ONSEMI
- Mfr_Std_pack: 250 Pc.
- Package/Case: PDIP-16
- Qty/Packaging: 25 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 1.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: SG3525ANG