UC3842BNG ONSEMI
Current Mode PWM Controllers
฿43.47
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
43.47
10 – 24
37.71
25 – 49
35.16
50 – 99
34.52
100 – 249
33.26
250+
31.14
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Current Mode |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Duty cycle | 96% Max |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply | 30V |
| Number of Outputs | 1 |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 10V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: ONSEMI
- Mfr_Std_pack: 4000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: UC3842BNG