UC3844BDR2G ONSEMI
Current Mode PWM Controllers
฿31.61
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
31.61
5 – 9
27.80
10 – 24
26.77
25 – 49
24.87
50 – 99
23.86
100 – 499
23.41
500+
20.93
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Current Mode |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Duty cycle | 50% Max |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply | 15V |
| Number of Outputs | 1 |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 10V |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOIC-14
- Manufacturer: ONSEMI
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: SOIC-14
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.40
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: UC3844BDR2G