UC3845BN-ST ST MICROELECTRONICS
High Performance Current Mode PWM Controller,
฿25.92
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,449 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
25.92
10 – 49
21.96
50 – 99
19.90
100 – 249
19.20
250 – 499
18.10
500+
17.40
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| PWM Type | Current Mode |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Duty cycle | 50% Max |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Supply | 30V |
| Number of Outputs | 1 |
| Switching Frequency | 500kHz |
| Under Voltage Lockout (UVLO) | 8.4V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > DC-DC Converter & Controller
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: ST MICROELECTRONICS
- Mfr_Std_pack: 2000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: UC3845BN-ST