6ED2230S12TXUMA1 INFINEON
1200V 3-Phase Gate Driver with OCP/Automatic Fault
฿291.79
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
782 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
291.79
5 – 9
268.20
10 – 24
258.24
25+
243.16
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 350mA/650mA |
| Voltage-Supply | 13V ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 700ns/650ns |
| Number of Drivers | 6 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 1200V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: DSO-24
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: SOIC-28
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.95
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: 6ED2230S12TXUMA1