6EDL04I06PTXUMA1 INFINEON
600V 3-Phase Gate Driver with OCP,En,Fault and
฿150.28
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
150.28
5 – 9
143.24
10+
140.64
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 165mA/375mA |
| Voltage-Supply | 13V ~ 17.5V |
| Delay Time On/Off | 530ns/490ns |
| Number of Drivers | 6 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: DSO28-1
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: SOIC-28
- Qty/Packaging: 1000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: 6EDL04I06PTXUMA1