IR2184PBF INFINEON
Half-Bridge Driver with Dependent High & Low Side,
฿141.16
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
17 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
141.16
5 – 9
126.29
10 – 24
121.09
25 – 49
116.64
50 – 99
110.69
100+
105.12
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Peak | 1.9A/2.3A |
| Voltage-Supply | 10V ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 680ns/270ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: INFINEON
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: IR2184PBF