HIP4080AIPZ INTERSIL/RENESAS
80V/2.5A, High Frequency/Medium Voltage
฿342.03
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
44 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
342.03
5 – 9
314.58
10 – 24
302.70
25 – 49
285.05
50+
270.28
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | MOSFET |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Input Type | Differential |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Peak | 2.5A |
| Voltage-Supply | 9.5V ~ 15V |
| Delay Time On/Off | 10ns/10ns |
| Number of Drivers | 4 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 95V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-20
- Manufacturer: INTERSIL/RENESAS
- Mfr_Std_pack: 360 Pc.
- Package/Case: PDIP-20
- Qty/Packaging: 18 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 1.60
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: HIP4080AIPZ