IR2111PBF IR/INFINEON/VISHAY
Half Bridge Driver Voffset 600V,Vout 10-20V
฿127.54
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
127.54
5 – 9
114.12
10 – 49
109.42
50 – 99
100.02
100+
101.32
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | DIP |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Peak | 250mA |
| Voltage-Supply | 10V ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 750ns/150ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: IR/INFINEON/VISHAY
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: IR2111PBF