MIC4104YM MICROCHIP
100V Half-Bridge MOSFET Drivers with 3A/2A
฿114.77
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
126 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
114.77
5 – 9
102.69
10 – 24
98.46
25+
100.10
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 2A/3A |
| Voltage-Supply | 9V ~ 16V |
| Delay Time On/Off | 24ns/24ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 100V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: SOIC-8
- Manufacturer: MICROCHIP
- Package/Case: SOIC-8
- Qty/Packaging: 95 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MIC4104YM