FAN7842MX ONSEMI / FAIRCHILD
High and Low Side Gate Driver, 200V Max, 350mA
฿50.66
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
463 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
50.66
5 – 9
46.35
10 – 49
44.08
50 – 99
42.65
100 – 249
41.07
250+
38.13
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 350mA |
| Voltage-Supply | 10V ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 170ns/200ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 200V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-8
- Manufacturer: ONSEMI / FAIRCHILD
- Mfr_Std_pack: 3000 Pc.
- Package/Case: SOP-8
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: FAN7842MX