FAN73901MX ONSEMI
High and Low Side Gate-Drive IC, Floating Channels
฿166.31
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
35 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
166.31
5 – 9
145.30
10 – 24
142.69
25 – 49
147.05
50 – 99
140.37
100+
133.68
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 2.5A/2.5A |
| Voltage-Supply | 10V ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 140ns/140ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-8
- Manufacturer: ONSEMI
- Package/Case: SOP-8
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: FAN73901MX