BM60212FV-CE2 ROHM
1200V High Voltage High and Low Side Driver,
฿96.57
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
96.57
5 – 9
88.44
10 – 24
84.37
25 – 49
81.32
50 – 99
78.27
100 – 249
74.71
250+
69.89
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 5A |
| Voltage-Supply | 10V ~ 24V |
| Delay Time On/Off | 75ns/75ns |
| Number of Drivers | 1 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 1200V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SSOP-B20W
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOP-20
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BM60212FV-CE2