BS2103F-E2 ROHM
Gate Driver High and Low Side,MOSFET and IGBT
฿39.12
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
1,498 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 9
39.12
10 – 24
32.23
25 – 49
30.07
50 – 99
29.51
100 – 249
28.42
250 – 499
26.62
500+
25.62
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 60mA/130mA |
| Voltage-Supply | 10V ~ 18V |
| Delay Time On/Off | 220ns/220ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-8
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOP-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.10
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BS2103F-E2