BS2132F-E2 ROHM
600V High Voltage 3 Phase Bridge Driver
฿109.78
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
109.78
5 – 9
98.23
10 – 24
99.41
25 – 49
95.75
50 – 99
92.09
100 – 249
88.44
250+
83.25
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Gate Type | IGBT,MOSFET |
|---|---|
| Case Style | SOIC |
| Input Type | Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Peak | 200mA/350mA |
| Voltage-Supply | 11.5 ~ 20V |
| Delay Time On/Off | 630ns/580ns |
| Number of Drivers | 6 |
| Driven Configuration | High-Side and Low-Side |
| High Side Voltage(Bootstrap) | 600V |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Gate Driver
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOP-28
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: SOP-28
- Qty/Packaging: 1500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BS2132F-E2