AS1331-BTDT-33 AMS
300mA Buck-Boost Synchronous DC/DC Converters
฿119.41
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
181 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
119.41
5 – 9
106.85
10 – 24
102.44
25 – 49
98.69
50 – 99
100.19
100 – 249
94.88
250+
90.57
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Buck,Boost |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DFN |
| Efficiency | 90% |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 300mA |
| Output Voltage | 3.3V |
| Input Voltage(Max) | 5.5V |
| Frequency-Switching | - |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: TDFN-10
- Manufacturer: AMS
- Package/Case: TDFN-10
- Qty/Packaging: 0 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: AS1331-BTDT-33