AP3012KTR-E1 DIODES INC.
1.5MHz Step-Up (Boost) Converter, Input 2.6V-16V,
฿9.58
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
2,367 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
5 – 24
9.58
25 – 49
8.76
50 – 99
8.33
100 – 249
7.96
250 – 499
7.67
500+
7.37
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Up (Boost) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOT-23,323,346,363,416,457 |
| Efficiency | 81% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 500mA |
| Output Voltage | 29V |
| Input Voltage(Max) | 16V |
| Frequency-Switching | 1.5MHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOT-23-5
- Manufacturer: DIODES INC.
- Package/Case: SOT-23-5
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.30
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: AP3012KTR-E1