TLS4125D0EPV50XUMA1 INFINEON
Synchronous Step Down Regulator, Input 35V Max,
฿189.40
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
28 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
189.40
5 – 9
168.67
10 – 24
176.32
25 – 49
166.40
50+
157.59
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 2.5A |
| Output Voltage | 5V |
| Input Voltage(Max) | 35V |
| Frequency-Switching | 320kHz ~ 560kHz,1.6MHz ~ 2.8MHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: PG-TSDSO-14
- Manufacturer: INFINEON
- Package/Case: PG-TSDSO-14
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.60
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: TLS4125D0EPV50XUMA1