ICL7660SCPAZ INTERSIL/RENESAS
Charge Pump 45mA, Adjustable Output
฿65.50
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
534 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
65.50
5 – 9
58.31
10 – 49
55.68
50 – 99
51.43
100 – 249
49.46
250+
46.35
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Charge Pump |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DIP |
| Efficiency | 98% |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 45mA |
| Output Voltage | -1.5V ~ -12V |
| Input Voltage(Max) | 12V |
| Frequency-Switching | 35kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: INTERSIL/RENESAS
- Mfr_Std_pack: 1000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: ICL7660SCPAZ