MC34063ADR2G ONSEMI
Step-up/Down/Inverting 1.5A, Adjustable
฿40.66
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
2,096 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
40.66
5 – 9
35.78
10 – 49
33.51
50 – 99
30.69
100 – 249
29.55
250+
27.67
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Buck,Boost,Inverting |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1.5A |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage(Max) | 40V |
| Frequency-Switching | 33kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: SOIC-8
- Manufacturer: ONSEMI
- Mfr_Std_pack: 2500 Pc.
- Package/Case: SOIC-8
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.20
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MC34063ADR2G