MC34063AP1G ONSEMI
1.5 A, Step-Up/Down/Inverting Switching Regulators
฿63.19
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
0 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
โปรดสอบถาม วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
63.19
5 – 49
56.23
50 – 99
49.61
100 – 249
47.71
250 – 499
44.71
500+
43.12
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Buck,Boost,Inverting |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | DIP |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Output Current | 1.5A |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage(Max) | 40V |
| Frequency-Switching | 33kHz |
Product Information
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TUBE
- Mfr Package: PDIP-8
- Manufacturer: ONSEMI
- Mfr_Std_pack: 4000 Pc.
- Package/Case: PDIP-8
- Qty/Packaging: 50 (Pc.) / TUBE
- Weight (Gram): 0.70
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: MC34063AP1G