BD39012EFV-CE2 ROHM
System Regulator for Microcontroller for
฿103.89
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
37 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
4 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
103.89
5 – 9
100.43
10 – 24
95.82
25 – 49
90.61
50 – 99
87.15
100 – 249
83.70
250+
79.37
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | ±2% |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Positive Fixed,Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 1.0A/0.4A |
| Output Voltage | 5V |
| Input Voltage(Max) | 36V |
| Frequency-Switching | 200kHz ~ 600kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSSOP-B24
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: HTSSOP-B24
- Qty/Packaging: 2000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD39012EFV-CE2