BD49101ARFS-ME2 ROHM
Multi-Channel Power Supply IC for Car Audio System
฿124.90
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
50 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
4 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
124.90
5 – 9
111.75
10 – 24
107.14
25 – 49
103.20
50 – 99
97.94
100 – 249
99.23
250+
94.03
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Non-Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | SOIC |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 50mA,100mA,300mA,500mA,1A,1.5A |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage(Max) | 25V |
| Frequency-Switching | 200kHz ~ 500kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: HTSSOP-A44R
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: HTSSOP-A44R
- Qty/Packaging: 1500 / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 0.80
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD49101ARFS-ME2