BD90302NUF-CE2 ROHM
PCh/NCh Power MOSFET with Drivers for Automotive,
฿43.14
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
100 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
3 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
43.14
5 – 9
39.95
10 – 24
37.43
25 – 49
34.90
50+
34.26
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Buck,Boost |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | DFN |
| Efficiency | - |
| Output Type | Positive Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | - |
| Output Voltage | 3V ~ 5.5V |
| Input Voltage(Max) | 7V |
| Frequency-Switching | 2.4MHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: VSON10FV3030
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: DFN-10
- Qty/Packaging: 3000 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.00
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD90302NUF-CE2