BD95513MUV-E2 ROHM
3A Step-Down Regulator 0.7V to 5V Adjustable
฿107.57
รวม VAT แล้ว
✓ พร้อมส่ง
10 ชิ้น
🚚 จัดส่งภายใน
4 วัน
ราคาพิเศษตามจำนวน
จำนวนชิ้น (Qty.)
ราคา (Unit Price THB.)
1 – 4
107.57
5 – 9
98.51
10 – 24
99.21
25 – 49
93.82
50 – 99
90.24
100 – 249
86.65
250+
81.58
สินค้าของแท้ 100%
ออกใบกำกับภาษีได้
จัดส่งทั่วประเทศ
ยิ่งสั่งมาก ยิ่งคุ้ม
Product Specification
| Topology | Synchronous Step Down (Buck) |
|---|---|
| Tolerance | - |
| Case Style | QFN |
| Efficiency | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Current | 3A |
| Output Voltage | 0.7V ~ 5V |
| Input Voltage(Max) | 28V |
| Frequency-Switching | 200kHz ~ 600kHz |
Product Information
- RoHS: RoHS
- Unit: Pc.
- Family: Power Management Integrated Circuits > Regulator - DC-DC Switching Regulators
- PB-Free: PB-Free
- Packaging: TAPE & REEL
- Mfr Package: VQFN032V5050
- Manufacturer: ROHM
- Package/Case: QFN-32
- Qty/Packaging: 2500 (Pc.) / TAPE & REEL
- Weight (Gram): 1.50
- Warranty (year): -
- Product Category: Semiconductors - Integrated Circuit
- Product Part No.: BD95513MUV-E2